Akcesoria do aparatów słuchowych marki Bernafon

Aparaty słuchowe znacznie ułatwiają życie osób niedosłyszących. Jest w nich zastosowana najnowsza technologia

Aparaty słuchowe znacznie ułatwiają życie osób niedosłyszących. Jest w nich zastosowana najnowsza technologia (tak jak w modelu Alpha), co czyni je coraz nowocześniejszymi urządzeniami, które w coraz efektywniejszy sposób poprawiają komfort życia użytkowników. Jednak aby jeszcze bardziej ułatwić życie klientom, marka Bernafon stworzyła akcesoria, które pomogą w codziennym życiu osób z wadami słuchu.

Aparaty słuchowe Bernafon – życie może być prostsze

Jesteśmy producentem dużej liczby akcesoriów, które dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej ułatwiają słyszenie w każdych warunkach, od domowych po uliczny gwar. Jako Bernafon oferujemy również aplikacje na telefon, dzięki którym użytkownicy zyskają dostęp do ważnych oraz użytecznych funkcji.

Funkcjonalność aplikacji Bernafon

W trosce o komfort naszych klientów stworzyliśmy aplikację EasyControl-A app, która będzie nieocenioną pomocą w codziennym życiu osoby niedosłyszącej. Po tym, jak połączymy aparat słuchowy z naszym telefonem, zyskamy dostęp do różnorakich funkcji. Przy użyciu aplikacji będziemy mogli korzystać np. z formuły „Znajdź mój aparat słuchowy”, dzięki czemu nigdy nie spędzimy na poszukiwaniu go więcej niż kilka chwil.

Co więcej, na telefonie można nadzorować stan baterii naszego aparatu. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie połączyć się z Bernafon IFTTT, co pozwoli korzystać z dodatkowych funkcjonalności. Poprzez aplikację można również wybrać, z którego adaptera TV chcemy przesyłać sygnał do naszego aparatu słuchowego. 

EasyControl-A app oferuje nam również dostęp do porad związanych z ubytkiem słuchu, indywidualną zmianę głośności (prawy/lewy), kontrolę dźwięków łagodzących szumy, dostosowanie dźwięku podczas oglądania filmu lub przesyłu strumieniowego, a także obsługę mikrofonu zdalnego SoundClip-A.

EasyControl-A app to nie jedyna aplikacja, którą dla Was stworzyliśmy. Inną aplikacją jest Bernafon EasyControl Connect, która daje nam możliwość zdalnej wizyty w czasie rzeczywistym z protetykiem słuchu. Dzięki takiej funkcji możesz uzyskać poradę od protetyka nie wychodząc nawet z domu czy pracy. Zaoszczędź swój cenny czas razem z naszą aplikacją!

Akcesoria Bernafon – dla lepszej komunikacji

Kolejnym akcesorium jest SoundClip-A. Jest to urządzenie o szerokiej gamie funkcji, co przekłada się na jego przydatność. Za jego pomocą można prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym przy użyciu iPhone® oraz innych nowoczesnych smartfonów. Co więcej, SoundClip-A sprawdzi się również jako zdalny mikrofon, który pomoże uzyskać jak najlepszą jakość komunikacji w hałasie, np. na ulicy. Dodatkowo może pełnić rolę zdalnego pilota do sterowania aparatami. 

Przy oglądaniu telewizji szczególnie przydatny może się okazać TV-A (adapter TV). Urządzenie to, po skonfigurowaniu z telewizorem, przesyła dźwięk bezpośrednio do aparatu, co czyni oglądanie ulubionych programów łatwiejszym oraz przyjemniejszym. Warto tutaj nadmienić, że konfiguracja jest niezwykle prosta.

Podstawowym akcesorium, które zdecydowanie ułatwi użytkowanie naszych aparatów słuchowych, jest pilot zdalnego sterowania – RC-A. Charakteryzuje się niskim poborem prądu, umożliwiając nam łatwą oraz dyskretną możliwość sterowania aparatem.

Warto wiedzieć, że produkty Bernafon są Made for iPhone®, dlatego konfigurowanie ich z produktami Apple® jest niezmiernie łatwe. Dzięki wykorzystaniu technologii 2,4 GHz nasze produkty dają dostęp do strumieniowego przesyłania dźwięku bezpośrednio do aparatów słuchowych. 

Polecamy także korzystanie z SoundGate 3. Urządzenie to jest szczególnie pomocne w przypadku aparatów, które nie mają możliwości strumieniowania bezpośredniego. SoundGate 3 umożliwia przesłanie dźwięku z różnych urządzeń audio, co może bardzo podnieść komfort używania naszych aparatów. Przy sterowaniu szczególnie pomocna będzie aplikacja SoundGate app, która zezwoli na zdalne wykonywanie wszelkich operacji.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9