fbpx

Rewolucja od marki Bernafon – aparat słuchowy Alpha

Nowy, rewolucyjny model aparatów słuchowych marki Bernafon został stworzony po to, by cieszyć się

Nowy, rewolucyjny model aparatów słuchowych marki Bernafon został stworzony po to, by cieszyć się najlepszej jakości dźwiękiem w najróżniejszych warunkach akustycznych. Bernafon Alpha to produkt zainspirowany zwierzętami wyróżniającymi się wyjątkowym słuchem.

Wspaniały słuch prosto z natury dzięki nowemu aparatowi

Aparat słuchowy Bernafon Alpha został stworzony z myślą o jak najlepszych wrażeniach słuchowych. Dzięki inspiracji, jaką są zwierzęta, które mogą się poszczycić niezwykle dobrym słuchem, powstał ten przełomowy model, który zapewni świetną jakość odbieranego dźwięku. Model Alpha sprawia, że zupełnie obcym elementem jest sprzężenie zwrotne. 

Innowacja kluczem do jakości

Bernafon Alpha to rewolucyjny model aparatu słuchowego, w którym została użyta technologia Hybrid Technology™. Dzięki czterem hybrydowym blokom przetwarzania, zbudowanych z dwóch płynnych, współdziałających ze sobą odpowiedników, Alpha gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Wykorzystana technologia hybrydowa zapewnia inteligentną kierunkowość aktywną w 24 pasmach, która współpracuje z redukcją szumów, zoptymalizowaną przy pomocy algorytmów uczenia maszynowego.

Dzięki nowoczesnej technologii Bernafon Alpha idealnie dostraja wzmocnienie dźwięku w obecności mowy oraz przy jej braku. Hybrid Technology™ jest gwarantem dwóch równoległych strategii, które przetwarzają dźwięk jednocześnie w funkcjach czasu i częstotliwości. 126 tysięcy pomiarów na sekundę to prędkość, z jaką dwa estymatory eliminują sprzężenie zwrotne w różnych warunkach. 

Hybrid Technology™ to niespotykana wcześniej w świecie aparatów słuchowych technologia, która dba o komfort użytkownika w najróżniejszych warunkach akustycznych. Dzięki jej zastosowaniu można się cieszyć czystszym sygnałem mowy, nie zapominając o realnych dźwiękach otoczenia. Komfort słyszenia jest idealnie zrównoważony ze świetną słyszalnością mowy. Skuteczna walka z nieprzyjemnym sprzężeniem zwrotnym pomaga użytkownikowi w czystym rozumieniu odgłosów, ciesząc idealną jakością dźwięku. 

Niezawodny aparat słuchowy dla każdego

Bernafon Alpha posiada ładowalną baterię, która jest niezwykle wytrzymała. W ciągu dnia nie musisz myśleć o tym, że Twój aparat zaraz się rozładuje. Bateria aparatu Alpha wytrzyma cały dzień bez ładowania, dzięki czemu nie trzeba się nią przejmować oraz można skupić się na innych sprawach dnia codziennego. Kolejną rzeczą, o którą nie trzeba się martwić, jest łączność. Dzięki zaawansowanej technologii aparaty Alpha są kompatybilne z różnymi urządzeniami marki Apple® oraz z urządzeniami posiadającymi system Android™. 

Jeszcze jakiś czas temu aparaty słuchowe, przez swój rozmiar, były łatwo zauważalne – ten okres mamy już za sobą. Aparat słuchowy miniRITE T R to najpopularniejszy model marki Bernafon, który charakteryzuje się wygodą oraz dyskretnym wyglądem, dzięki czemu można go w łatwy sposób ukryć. Ponadto miniRITE T R jest aparatem ładowalnym wyposażonym w baterię, która posłuży użytkownikowi przez cały dzień. 

Aparaty słuchowe Bernafon Alpha to urządzenia dla każdego, nawet wymagającego klienta. Nasze aparaty są dostępne w różnych wariantach cenowych oraz technologicznych, co sprawia, że każdy znajdzie to, czego potrzebuje. 

Komentarze (0)

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9