INFOLINIA: +48 (42) 298 55 55

ŁÓDŹ – Certyfikowani przedstawiciele Świata Słuchu

Aparaty słuchowe i badania słuchu – Łódź i okolice

Zdecydowanie się na aparat słuchowy to krok w stronę bezpieczniejszego i bardziej komfortowego stylu życia. Prowadzenie regularnych badań słuchu, a także dbanie o to, aby w każdym momencie słyszeć jak najlepiej, zagwarantuje radość z otaczających nas na co dzień dźwięków. Jako protetycy słuchu rozumiemy to doskonale, dlatego dobieramy aparaty słuchowe dokładnie według potrzeb naszych klientów.

Dlaczego warto korzystać z aparatu słuchowego?

Doświadczenie w branży podpowiada nam, że wiele osób wciąż nie jest przekonanych co do posiadania aparatu słuchowego. Zazwyczaj klienci nie są nawet świadomi faktu, że nie słyszą dokładnie dźwięku śpiewu ptaków tudzież innych, które wykraczają poza spektrum ich odbioru. Jako specjaliści w dziedzinie doboru aparatów słuchowych prowadzimy wnikliwe badania, często nie tylko w naszej placówce, ale również dojeżdżając do osób zainteresowanych ofertą.

Proces doboru aparatu składa się z:

  • przeprowadzenia szczegółowych badań podpartych wywiadem z klientem;
  • interpretacji wszystkich uzyskanych informacji;
  • zaproponowania rozwiązania, które sprosta potrzebom klienta.

Dzięki dobranym przez nas aparatom nasi klienci czują się bezpiecznie w życiu codziennym. Ma to szczególne znaczenie w kwestii bycia uczestnikiem ruchu drogowego, gdzie słyszenie pojazdów, takich jak dźwięki pracy silnika oraz wielu innych, gwarantuje bezpieczeństwo na drodze. Należy zwrócić również uwagę, ze współczesne aparaty słuchowe projektowane są także z myślą o dzieciach, zabezpieczając urządzenie przed możliwym uszkodzeniem np. podczas zabawy na podwórku.

Badania i aparaty słuchowe – Łódź i okolice

Nasza bogata oferta badań oraz aparatów słuchowych w Łodzi i okolicach sprosta potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Badania otoemisji akustycznej, abr, assr oraz wiele innych prowadzimy zarówno w naszych placówkach, jak i w ramach dojazdu do klienta. Dzięki temu gwarantujemy pełną dostępność do naszej oferty oraz jej produktów, w której skład wchodzą m.in.:

  • aparaty słuchowe wewnątrzuszne i wewnątrzkanałowe;
  • aparaty słuchowe zauszne;
  • Aparaty słuchowe ze słuchawką.