fbpx

Aparaty słuchowe | Badania słuchu
Gdańsk Tadeusza Kościuszki 20

ul. Tadeusza Kościuszki 20
80-445 Gdańsk

Wiemy, jak bardzo osobistym urządzeniem jest aparat słuchowy. Właściwy wybór jest niezwykle istotny, ponieważ wpływa na komfort życia użytkownika. Dlatego przed podjęciem decyzji trzeba wykonać profesjonalne badanie słuchu oraz dobrze poznać ofertę. Nasze poradnie to gwarancja jednego i drugiego. Zapewniamy szeroki wachlarz badań diagnostycznych, wykonywanych nowoczesnymi audiometrami klinicznymi oraz wybór najlepszych aparatów słuchowych w Gdańsku. Dzięki szerokiemu asortymentowi i własnej pracowni protetycznej jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych pacjentów.

Dobrze wykonane badanie słuchu i właściwie postawiona diagnoza to pierwsze kroki do odzyskania komfortu słyszenia. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasz gabinet wyposażony został w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, umożliwiający wykonanie szeregu badań subiektywnych i obiektywnych, takich jak audiometria tonalna, potencjały wywołane (ABR), wskaźnik Sullivana i wiele innych.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9