fbpx

Aparaty słuchowe | Badania słuchu
Gdańsk

Wiemy, jak bardzo osobistym urządzeniem jest aparat słuchowy. Właściwy wybór jest niezwykle istotny, ponieważ wpływa na komfort życia użytkownika. Dlatego przed podjęciem decyzji trzeba wykonać profesjonalne badanie słuchu oraz dobrze poznać ofertę. Nasze poradnie to gwarancja jednego i drugiego.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Gdańsku, ul. Kościuszki 20 (Wrzeszcz) oraz ul. Wałowa 27 (centrum). Zapewniamy szeroki wachlarz badań diagnostycznych, wykonywanych nowoczesnymi audiometrami klinicznymi oraz wybór najlepszych aparatów słuchowych w Gdańsku. Dzięki szerokiemu asortymentowi i własnej pracowni protetycznej jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych pacjentów.

Dobrze wykonane badanie słuchu i właściwie postawiona diagnoza to pierwsze kroki do odzyskania komfortu słyszenia. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasze gabinety wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, umożliwiający wykonanie szeregu badań subiektywnych i obiektywnych, takich jak audiometria tonalna, potencjały wywołane (ABR), wskaźnik Sullivana i wiele innych.

Badania i aparaty słuchowe – Gdańsk

Gdańsk – Wałowa 27

AUDIOSONICA
Wałowa 27, gabinet nr 1 (parter), 80-858

Gdańsk – Kościuszki 20

AUDIOSONICA
Tadeusza Kościuszki 20, 80-445

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9