Dlaczego warto wybrać aparat słuchowy marki Bernafon?

Osoby niedosłyszące mogą wybierać wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, które pozwalają zredukować wadę słuchu

Osoby niedosłyszące mogą wybierać wśród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, które pozwalają zredukować wadę słuchu. Jednak skąd wiadomo, który aparat słuchowy wybrać? Poniżej przedstawimy kilka faktów świadczących o tym, że Bernafon to najlepszy wybór dla każdego.

Aparaty Bernafon – najwyższa jakość

Marka Bernafon posiada bardzo długi staż na rynku, przez co doskonale zna potrzeby swoich klientów. Stoi za nami 75 lat doświadczenia, dzięki czemu wiemy, że jakość jest kluczem do komfortu oraz satysfakcji użytkowania. Stosując się do tej zasady, wytwarzamy nasze produkty z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu stanowią doskonały synonim wygody. Wysoka jakość to dla nas przede wszystkim długa żywotność oraz niezawodność.

Czym wyróżniają się aparaty słuchowe Bernafon?

Nasze aparaty słuchowe posiadają wyjątkową obudowę, która będzie odpowiadała każdemu użytkownikowi. To przede wszystkim ergonomiczny kształt, a także estetyczny i dyskretny design, który pozwala na niewielką widoczność. 

Warto nadmienić, że aparaty marki Bernafon są kompatybilne z wieloma innymi urządzeniami, jak na przykład produkty marki Apple®. Jesteśmy też producentami wielu akcesoriów, które są dopasowane do naszych aparatów słuchowych. Poszczególne elementy zwiększają komfort użytkowania, a także ułatwiają codzienne czynności, takie jak rozmowa przez telefon czy oglądanie telewizji. Jesteśmy także twórcami aplikacji, które w pozytywny sposób wpływają na użytkowanie aparatów. Korzystając z nich, można skontaktować się z protetykiem słuchu lub odnaleźć swój aparat, gdy nie wiemy, gdzie go odłożyliśmy. 

Używając naszych aparatów słuchowych, nie musisz w ciągu dnia przejmować się ich działaniem. Baterie zamieszczone w urządzeniach posiadają wystarczająco duży zapas energii, by zasilać aparaty przez cały dzień, dzięki czemu nie trzeba ich podłączać do ładowania w ciągu dnia. 

Urządzenia Bernafon – doskonały wybór dla każdego

Każdy człowiek jest wyjątkowy i każdy zasługuje na komfort. Dlatego właśnie posiadamy bogatą ofertę, w której można znaleźć produkty, które zadowolą nawet bardzo wymagającego klienta. Produkujemy różne rodzaje aparatów słuchowych, w tym zauszne, wewnątrzuszne oraz ze słuchawką w uchu. 

Modele ze słuchawką w uchu (RITE), takie jak Alpha, będą świetnym rozwiązaniem dla kogoś, komu zależy na świetnej jakości dźwięku, wysokim poziomie łączności z innymi urządzeniami, a także na wytrzymałej baterii, która zapewni możliwość skupienia się na sprawach dnia codziennego. 

Modele wewnątrzuszne (ITE), takie jak Zerena, stawiają przede wszystkim na dyskrecję połączoną z jakością dźwięku. Dzięki swojej budowie aparaty będą ledwo widoczne. Z kolei zastosowana w nich nowoczesna technologia zapewni świetną jakość odbieranego dźwięku w nawet najcięższych warunkach akustycznych. 

Modele zauszne (BTE) – ich przedstawicielem jest Leox. Są idealnym rozwiązaniem dla dzieci oraz dla osób z poważną wadą słuchu. Dzięki dużemu wzmocnieniu Leox oferuje dźwięk tak bliski rzeczywistości, jak to tylko możliwe.

Aparat słuchowy – dlaczego warto?

Aparaty słuchowe marki Bernafon to najlepszy wybór dla każdego. Nasze produkty posiadają wiele funkcji, a także wygląd, który spełni oczekiwania każdego. Ponadto urządzenia są wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu na długo pozostają z użytkownikiem oraz zapewniają odpowiednio wysoki komfort. Posiadamy również szeroką ofertę akcesoriów, które znacznie ułatwią korzystanie z naszych aparatów.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9