Aparat słuchowy Zerena 9 – opis i funkcjonalność

  Aparaty słuchowe Zerena 9 są jednymi z najnowocześniejszych produktów dostępnych na świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, urządzenie gwarantuje doznania

 

Aparaty słuchowe Zerena 9 są jednymi z najnowocześniejszych produktów dostępnych na świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, urządzenie gwarantuje doznania słuchowe niedostępne dotychczas w innych aparatach. Model Zerena 9 posiada udoskonalony układ przetwarzania mowy, zapewniając tym samym najwyższą jakoś jej rozumienia. Aparat doskonale sprawuje się w nawet najbardziej trudnych warunkach dźwiękowych. Idealnie radzi sobie również w hałaśliwych sytuacjach i gwarantuje najwyższy komfort słuchowy.

Zerena 9 jest aparatem z klasy premium, spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest to najlepszy wybór dla osób aktywnych, ceniących sobie komfort użytkowania i korzyści związane z zastosowaniem najnowszych technologii. Zerena 9 pozwala na odkrywanie dotychczas nie słyszanych dźwięków i słyszenie całego otoczenia akustycznego w zupełnie innym wymiarze. Aparat umożliwia również skupienie się na muzyce. W tym celu model został przetestowany podczas koncertu symfonicznego w Holandii, po którym słuchacze jednogłośnie stwierdzili, iż produkt ten zapewnia naturalny, wielobarwny i pełny, piękny dźwięk.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii z zakresu protetyki słuchu, Zerena 9 gwarantuje również skupienie się na konwersacjach. Odbierany dźwięk jest czysty, nie zakłócany przez czynniki zewnętrzne, przez co użytkownik odczuwa znaczną poprawę jakości odbieranej mowy. W celu zapewnienia komfortu i dopasowaniu się do potrzeb aktywnych użytkowników aparatu, model ten dzięki swoim właściwościom, znacznie ogranicza wysiłek słuchowy. Odbieranie dźwięków nie wymaga już od użytkownika męczącego wytężenia zmysłu słuchu.

Zerena posiada szeroką ofertę aparatów odpowiadających na indywidualne potrzeby. Każdy z nich spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników i w pełni dopasuje się do stylu i trybu życia. Wśród rodziny aparatów Zerena 9 znajdują się zarówno aparaty zewnętrzuszne jak i wewnętrzuszne. Każdy z modeli gwarantuje łatwość obsługi i znakomite działanie nawet w najtrudniejszych warunkach akustycznych. Modele możemy zaprogramować indywidualnie do własnych potrzeb, dzięki możliwościom konfiguracji ustawień urządzenia.

Każdy z modeli dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych i stworzony został z myślą o zróżnicowanych gustach użytkowników. Aparaty dopasowane są również do zróżnicowanych stopni  niedosłuchu.  Aparat słuchowy Zerena 9 jest nie tylko urządzeniem wspomagającym odbiór dźwięków, ale umożliwia również łączenie z innymi urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak telefon komórkowy. Funkcja ta jest możliwa dzięki wbudowanemu odbiornikowi Bluetooth, który zapewnia odbiór transmisji dźwięków z wybranych urządzeń zewnętrznych.

Wszystkie urządzenia dostępne w ofercie gwarantują dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa. Aparaty, zarówno te wewnątrzuszne jak i zewnątrzuszne są zazwyczaj niemal niewidoczne i  zapewniają komfort w codziennym użytkowaniu. Najmniejszym modelem zausznym marki Bernafon dostępnym na rynku, jest aparat słuchowy Zeren 9 miniRITE. Dzięki systemowi ZPower istnieje możliwość, wyposażenia go w opcję wielokrotnego ładowania. System ten, wykorzystuje najlepsze, najtrwalsze srebrno-cynkowe akumulatorki.

Najmniejszym modelem wewnątrzusznym jest Zerena 9 IIC, którą umieszcza się głęboko w kanale słuchowym.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9