Aparat słuchowy Zerena 7 – opis i funkcjonalność

Aparat słuchowy z serii Zerena to produkt wyższej klasy dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie i mają potrzebę bardzo dobrego

Aparat słuchowy z serii Zerena to produkt wyższej klasy dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie i mają potrzebę bardzo dobrego słyszenia w różnym, nieraz bardzo wymagającym otoczeniu akustycznym. Tak się składa, że Zerena 7 miniRITE spełnia wszystkie te oczekiwania.

Zerena 7 miniRITE jest małym, lecz bardzo eleganckim i nowoczesnym modelem aparatu słuchowego marki Bernafon, czołowego światowego producenta z tej branży. Jego niepozorny wygląd skrywa w sobie wiele nowoczesnych funkcji. To odpowiedni wybór dla osób poszukujących aparatu słuchowego, których ubytek słuchu mieści się między lekkim a głębokim poziomem.

Najnowsze modele z serii Zerena mają w sobie zaimplementowaną łączność bluetooth, która pozwala w sposób intuicyjny i prosty w obsłudze łączyć się ze smartfonami i urządzeniami posiadającymi bluetooth. Zerena 7 to także aparat współgrający z systemem miniFit – słuchawkami o różnych rozmiarach – do czterech poziomów dopasowania, dla jeszcze lepszej indywidualizacji dopasowania aparatu do potrzeb jego użytkownika. Aparat posiada również najwyższej klasy oprogramowanie, pozwalające właśnie łączyć się z telefonami pracującymi na systemach Android i iOS.

Z zewnątrz aparatu widoczny jest podwójny przycisk funkcyjny oraz cewka indukcyjna. Cewka indukcyjna z powodzeniem pomoże nam słyszeć lepiej w miejscach zaopatrzonych w specjalne systemy nadawcze (pętle induktofoniczne). Mogą to być niektóre kina bądź teatry, a także dworce lub kościoły. Słuchawka umieszczona w kanale słuchowym sprawia zaś, że Zerena 7 jest gwarancją odbioru dźwięku o najwyższej jakości.

Zerena 7 miniRITE T to również aparat, w którym zastosowano wiele nowych technologii. Jest to między innymi dynamiczna kierunkowość, dynamiczna redukcja hałasu, technologia ChannelFree – unikalny, opracowany przez firmę Bernafon, system przetwarzania mowy, który precyzyjnie optymalizuje wzmocnienie aparatu do 20 000 razy na sekundę.

W aparacie Zerena 7 zastosowano również technologię o nazwie Speech Cue Priority, czyli dwa różne tryby wzmocnienia dźwięków mowy. Osoby niedosłyszące przejawiają różne zdolności do tzw. słyszenia selektywnego oraz rozróżniania jednych dźwięków od drugich. System Speech Cue Priority™ proponuje dwa różne tryby przetwarzania dźwięku: dla osób przejawiających względnie dobre rozumienie mowy oraz dla Klientów ze znacznymi trudnościami w odbiorze mowy. 

Aparat słuchowy Zerena 7 to jeden flagowych produktów marki Bernafon. Szczególnie polecamy go ludziom, którzy cenią sobie jakość i funkcjonalność na bardzo wysokim poziomie. Mnogość funkcji i technologii, a także intuicyjność i kompatybilność powinna zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Warto zainwestować w aparat słuchowy, który dobrze zaprogramowany i dobrze ustawiony do indywidualnych potrzeb użytkownika będzie mu służył przez długi czas, a on sam odczuje zadawalającą różnicę w odbieraniu dźwięków otoczenia. Aparat słuchowy Zerena serii 7 jest tutaj idealnym wyborem.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9