Aparat słuchowy Zerena 5 – opis i funkcjonalność

  Zerena 5 to idealne rozwiązanie łączące środkowy segment cenowy i zaawansowaną technologię. Jest uproszczoną wersją linii premium Zerena 9,

 

Zerena 5 to idealne rozwiązanie łączące środkowy segment cenowy i zaawansowaną technologię. Jest uproszczoną wersją linii premium Zerena 9, bardziej zaawansowanej technicznie. Jednak aparat słuchowy Zerena 5 to wciąż doskonały dźwięk w gustownej kolorystyce i przystępnej cenie!

Aparaty słuchowe tej klasy pozwolą Ci idealnie dopasować je do Twojego ubytku słuchu. Wytłumią niepożądane dźwięki i poradzą sobie nawet w ekstremalnych warunkach dźwiękowych. Co istotne sprawdzą się w przypadku osób, które właśnie zaczynają swoją przygodę z aparatami słuchowymi. Powoli umożliwią  adaptację do wzmocnionego dźwięku, stopniowo przyzwyczajając nas do mocniejszych tonów.

Dzięki powłoce hydrofobowej aparat chroniony jest przed wilgocią i brudem. Odpycha ona ciecze i stanowi swoistą blokadę przed zanieczyszczeniami. Jest to niezwykle istotne, gdyż te dwa czynniki są jednymi z częstszych powodów uszkodzenia aparatów słuchowych.

Model Zerena 5 to postęp technologiczny w 4 głównych obszarach 

ŁADOWANIE

Dzięki możliwości ładowania aparatu akumulatorem dostępnym dla modelu miniRITE, uwolnisz się od obowiązku kupna baterii. Niemal każdemu użytkownikowi aparatów słuchowych  zdarza się o tym zapomnieć. Koniec z przykrym doświadczeniem utraty komfortu słyszenia na kilka godzin! Zasilanie przez Zpower wykorzystuje trwałą mikrobaterię srebrno-cynkową. Używaj swojego aparatu cały dzień i ładuj w nocy!

TECHNOLOGIA

Najnowsza technologia spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników! To przede wszystkim znacząca poprawa słyszenia podczas hałaśliwych i niesprzyjających warunków zewnętrznych. Bez zmęczenia słuchowego, tak uciążliwego do tej pory. Zapomnij o wysiłku wyłapywania najważniejszych informacji z konwersacji! Technologia DECS to gwarancja komfortu i znakomitego odbioru dźwięków bez potrzeby ręcznej regulacji urządzenia.

ŁĄCZNOŚĆ

Twój aparat słuchowy wykorzystywany może być jako słuchawki. Do odtwarzania muzyki, rozmów telefonicznych, czy w trakcie oglądana ulubionych filmów i seriali. Połączysz go z każdym urządzeniem audio, które ma taką funkcję! Szczególnie z produktami marki Apple, gdyż jest zaprojektowane w standardzie  „Made for Iphone”. Bez problemu zsynchronizujesz Zerena 5 z telefonem, tabletem czy Ipadem. Co więcej, jest to ekonomiczne rozwiązanie, pobierające minimalną ilość prądu (Bluetooth Low Energy w paśmie 2,4 GHz). Oczywiście połączenie z telefonami z systemem Android też jest możliwe – dotyczy wybranych modeli i wymaga opcjonalnego zakupu urządzenia Sound Clip-A.

Wartym uwagi akcesorium jest pilot zdalnego sterowania RC-A. Minimalistyczny i łatwy dla każdego w obsłudze, pozwoli na zdalne sterowanie Twoim urządzeniem. Zmianę piosenki podczas słuchania muzyki, programu w telewizji oraz ustawienia głośności.

DESIGN

Projektanci naszych aparatów słuchowych wyszli naprzeciw nie tylko doskonałej funkcjonalności urządzeń. Zadbali również o nowoczesny design. Swoje nowe urządzenie możesz dobrać wedle własnego gustu, decydując się na model wybrany spośród 9 wariantów kolorystycznych.

Model BT105

To silny, ale jednocześnie elegancki zauszny aparat słuchowy, przeznaczony dla osób z ubytkami słuchu od lekkich do głębokich. Łatwy w dopasowaniu, dzięki Systemowi MiniFit, który oferuje różne opcje elementów dousznych. Nie tylko tych standardowych, ale przede wszystkim wykonanych  indywidualnie .

System DSP (Dynamic Speech Processing) doskonale i precyzyjnie wzmacnia dźwięk w zależności od jego pochodzenia i rodzaju. Funkcja Redukcji Hałasów Transjentowych wyciszy nieoczekiwane dźwięki jak np. roboty budowlane za oknem, czy stukanie zza ściany.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9