Aparat słuchowy Zerena 1 – opis i funkcjonalność

  Zerena I łączy w sobie kluczowe funkcje aparatów dostępnych w wyższych klasach cenowych.  Jej uproszczona formuła zapewnia wygodę i

 

Zerena I łączy w sobie kluczowe funkcje aparatów dostępnych w wyższych klasach cenowych.  Jej uproszczona formuła zapewnia wygodę i prostotę obsługi, znacznie poprawiając komfort życia. Głównymi atutami Zereny I jest znakomita jakość dźwięku oraz wysoki poziom rozumienia mowy.

Aparat gwarantuje również naturalne brzmienie dźwięku i komfort w głośniejszym otoczeniu. Dzięki funkcji Bluetooth możemy połączyć aparat z telefonem komórkowym lub innym urządzeniem bezprzewodowym. Daje nam to możliwość odbierania połączeń i stałego bycia w kontakcie z bliskimi. Zerena I to idealny produkt, dla klientów ceniących sobie wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną.

Szeroki wybór modeli gwarantuje dopasowanie aparatu do własnych potrzeb. Oferta Zerena I zawiera w sobie nie tylko aparaty zauszne, ale również wewnątrzuszne (wewnątrzkanałowe). Każdy z modeli przeznaczony jest dla użytkowników o innych preferencjach i stopniach ubytku słuchu.

Model Zerena I miniRITE jest aparatem skierowanym do osób z wadą słuchu od średniej do głębokiej. Ze względu na swoją budowę jest niezwykle dyskretny. Model posiada słuchawkę douszną RITE i występuje w 5 wariantach kolorystycznych. 

Model MiniRITE T jest dyskretnym w użytkowaniu aparatem ze słuchawką RITE. W odróżnieniu od aparatu MiniRITE dodatkowo posiada przełączniki kołyskowy i cewkę indukcyjną, która eliminuje niepożądane dźwięki i hałasy z najbliższego otoczenia podczas rozmowy telefonicznej. Model ten również występuje w 5 wariantach kolorystycznych.

Model Zerena BTE 105 jest aparatem przeznaczonym dla osób z ubytkiem słuchu od średniego do głębokiego. Zapewnia komfort słuchowy nawet w najgłośniejszym otoczeniu oraz możliwość konfiguracji aparatu pod indywidualne potrzeby jego użytkownika.

Aparat Zerena I IIC jest modelem zupełnie niewidocznym i zapewniającym komfort codziennego życia. Aparat umieszczany jest głęboko w kanale usznym, dzięki czemu nosi się go stabilnie i dyskretnie. Model IIC przeznaczony jest dla osób z niedosłuchem od średniego do średnio-dużego.

Model CIC to jeden z najmniejszych dostępnych wewnątrzkanałowych aparatów. Aparat umieszczony jest głęboko w uchu pacjenta, przez co jest niemal niewidoczny dla otaczających nas osób. Model CIC gwarantuje naturalne słyszenie nawet najgłośniejszych dźwięków oraz brak wysiłku słuchowego. Aparat przeznaczony jest dla osób o małym, średnim oraz dużym niedosłuchu. Model występuje w 4 wariantach kolorystycznych (odcienie beżu i brązu).

Model ITC w odróżnieniu od pozostałych, zalecany jest dla pacjentów z ograniczonymi możliwościami manualnymi. ITC wypełnia całkowicie małżowinę uszną i jest aparatem prostym w obsłudze. Istnieje możliwość wyposażenia go w regulator głośności. Model przeznaczony jest dla osób z wadą słuchu od małej do głębokiej.

Największym aparatem węwnątrzusznym jest model Zerena I ITE HS oraz ITE FS. Modele dopasowane są do potrzeb pacjentów, mających ograniczone zdolności manualne lub/i problemy ze wzrokiem. Ich budowa umożliwia i znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Modele spełniają wszystkie warunki sprzyjające idealnemu odbiorowi słyszanych dźwięków. ITE HS  oraz ITE FS przeznaczone są dla Pacjentów zmagających się ze średnią i  głęboką wadą słuchu.

 • Danuta Baryczka

  29 kwietnia 2019 at 16:06

  Bardzo proszę o podanie ceny Zerena 1

  • Redakcja

   2 maja 2019 at 11:32

   Pani Danuto,
   zapraszamy do kontaktu pod. numerem: 48 (42) 298 55 55

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9