fbpx

Aparaty słuchowe | Badania słuchu
Łódź

ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 29 gabinet nr 13
94-048 Łódź

Firma Auris to doświadczenie, fachowość, komfort i bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą firmy Auris, obejmującą specjalistyczne badanie słuchu dorosłych i dzieci, także poniżej 4 roku życia, wykonywane za pomocą sprzętu audiometrycznego, dopasowanie aparatów słuchowych marek uznanych na całym świecie Audibel, Audioserwis, Bernafon, Phonak, Starkey, Signia , od tych najbardziej podstawowych, gwarantujących dobrą jakość dźwięku, po te najbardziej zaawansowane technologicznie: cyfrowe, dające możliwość podłączenia systemu FM i korzystania z bluetooth’a. Dopełnieniem naszej oferty są dopasowane do indywidualnych potrzeb ochronniki słuchu, przeznaczone dla osób pracujących w miejscach, w których panuje hałas oraz terapia szumów usznych. Tym, co nas wyróżnia wśród innych firm oferujących aparaty słuchowe, jest z pewnością własna pracownia protetyczna, dzięki której jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksową obsługę nie tylko w trakcie realizacji zamówienia, ale także przez cały czas eksploatacji zakupionego urządzenia. Zapewniamy pełną obsługę i fachową pomoc zarówno w trakcie realizacji zamówienia, jak i przez cały okres eksploatacji zakupionego aparatu. Przez pierwsze pięć lat gwarantujemy bezpłatną obsługę pacjenta, gdyż zależy nam na Państwa wygodzie i poczuciu komfortu.

AURIS to gwarancja precyzyjnej diagnozy i pomocy przy wyborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do ubytku słuchu i osobistych preferencji.  Osobom zainteresowanym ofertą, które nie mogą do nas dotrzeć, proponujemy wizyty domowe. Gwarantujemy przystępne ceny, a także pomoc przy formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania z NFZ i PFRON.

Bernafon Viron 9

Pierwszy aparat słuchowy True Environment Processing firmy Bernafon pozwala użytkownikom zanurzyć się w naturalnym środowisku dźwiękowym i doświadczać dźwięków, które lepiej oddają rzeczywistość. Aparaty polecane ze względu na:

Dźwięk

Mowa

Komfort słyszenia

Styl

Czytaj więcej Bernafon Viron 9